• szkoła teraz

Witamy na naszej stronie znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
    • logo szkoły

22 kwietnia 2022r. odbyło się Uroczyste Nadanie Szkole Imienia PRZYJACIÓŁ ZIEMI
      • >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Szanowni Państwo,

wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy, że uczniowie Państwa szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji lub tradycyjnej legitymacji szkolnej.

Bezpłatny Generator Zdjęć umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji lub legitymacji szkolnej.

W celu udostępnienia Generatora uczniom prosimy o dodanie informacji o Generatorze i odnośnika do niego w Aktualnościach na stronie szkoły oraz w zakładce poświęconej mLegitymacji (jeśli taka zakładka funkcjonuje).

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do Legitymacji

Przykładowy komunikat do umieszczenia w Zakładce Aktualności wraz z krótką instrukcją korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji znajdą Państwo w załączeniu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

edytor-zdjec-legitymacja-6.pdf

Szkoła Podstawowa w Makowiskach
        im. Przyjaciół Ziemi

Makowiska 23a

87- 632 Osówka

e-mail:  spmakowiska@poczta.onet.pl
        tel: (054)289 56 78 ;  883 688 177

Dyrektor szkoły - mgr Piotr Buczyński

Społeczny zastępca dyrektora:
                       mgr Katarzyna Gajewska

Organ prowadzący szkołę:

Gmina Czernikowo
        ul. Słowackiego 12
        87-640 Czernikowo

Kierownik Obsługi Szkół:  p. Sandra Stancelewska-Grabowska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych oraz danych Państwa dzieci jest Szkoła Podstawowa im Przyjaciół Ziemi w Makowiskach, którego przedstawicielem jest dyrektor szkoły zwany dalej: „Administratorem”.
        2. Administrator wyznaczył inspektora danych osobowych – iodo@czernikowo.pl lub telefonicznie: (54) 287 50 01
        3. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu realizacji obowiązku nauki i wypełniania innych obowiązków wynikających z przepisów prawa oświatowego. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest ustawa z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 roku, poz. 59, 949 i 2203 oraz z 2018 roku poz. 650 ze zm.) oraz ustawą z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (j.t. Dz.U. z 2017 roku, poz. 2198 ze zm.) i jej rozporządzenia wykonawcze.
        4. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.
        5. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
        6. Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa.
        7. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
        8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

• Urząd Gminy Czernikowo
      • KO