• >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Informacja o zapisach dzieci do oddziału przedszkolnego  oraz klasy I na rok szkolny 2023/2024

Zapraszamy do oddziału przedszkolnego przy SP w Makowiskach. Dopuszcza się możliwość przesłania w/w wniosków wraz z wszystkimi niezbędnymi w postępowaniu rekrutacyjnym dokumentami w formie dokumentów elektronicznych/skanów na adresy placówek oświatowych. W każdym przypadku konieczne jest podanie aktualnego numeru telefonu, który ułatwi kontakt.

Przypominamy, że dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne w dotychczasowym przedszkolu lub oddziale przedszkolnym nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego..

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Czernikowo, w Zespole Obsługi Szkół lub:

• Szkoła Podstawowa w Makowiskach:
          tel. 54-289-56-78 adres e-mail:
           spmakowiska@poczta.onet.pl
        • Wnioski rekrutacyjne przyjmowane będą   do 15 marca 2023 r.

Deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego_w_publicznym_oddziale_przedszkolnym_w_szkol.pdf

Wniosek_rekrutacyjny_do_publicznego_oddzialu_przedszkolnego_w_szkole_podstawowej.pdf.pdf