• SUKCES szkoły - mamy Mistrzyni Powiatu

• Wielki sukces naszych uczennic! W dniu 24 marca 2022 roku w Złotorii odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt wystąpiło 12 zawodniczek, Julia Celmer i Klaudia Chojnacka reprezentowały gminę Czernikowo. Mistrzynią powiatu została Julia Celmer, która wygrała wszystkie swoje mecze, na 7. miejscu zakończyła zawody Klaudia Chojnacka, odnosząc dwa zwycięstwa i dwie porażki. Gratulacje!!! dniu 24 marca 2022 w Złotorii odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt wystąpiło 12 zawodniczek, naszą gminę reprezentowały uczennice z Makowisk: Julia Celmer i Klaudia Chojnacka.

Mistrzynią powiatu została Julia Celmer, która wygrała wszystkie swoje mecze, na 7 miejscu zakończyła zawody Klaudia Chojnacka odnosząc dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Gratulacje!